Ballina Etiketimet Kosova

Etiketim: Kosova

Ra Qeveria – zhvatësit proamerikanë nuk e japin Kosovën!

Nga Kim Mehmeti “Të zgjedhurit nuk e shpërfaqin vetëm fytyrën dhe mendësinë e vet, por edhe atë të votuesve të tyre. Andaj perversiteti i djeshëm...

Vuçiq dhe Thaçi po punojnë për ndarje të shpejtë të Kosovës...

Nga Hajro Çini Abdelaid Woelf, korrespondent në Beograd i gazetës austriake me emër DerStandard, ka publikuar në këtë gazetë një analizë të tij rreth zhvillimeve...

Kosova mbyll kufijtë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, në mbledhjen e Qeverisë së Kosovës që po mbahet aktualisht ka njoftuar se Qeveria ka vendosur që të mbyllen...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS