Ballina Etiketimet Komiteti i Helsinkit

Etiketim: Komiteti i Helsinkit

Publikohet dokumenti. Vasili: Komiteti i Helsinkit i ve vulën se ska...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka publikuar dokumentin e Komitetit të Helsinkit, i cili vë në dukje shkeljet ligjore të Partisë Socialiste dhe Kuvendit...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS