Ballina Etiketimet Klevi pojana

Etiketim: klevi pojana

Nënkryetari i LRI, Pojana: ”Dielli i rinisë”, për një Shqipëri të...

Nënkryetari i LSI-së, Klevi Pojana beson tek forca e rinisë dhe tek ndryshimi që do të sjellin ata me votë në 25 prill. ””Dielli...

Raporti i zymtë i Bankës Botërore, Pojana: Më 25Prill t’i japim...

Nënkryetari i Lëvizjes Rinore për Integrim Klevi Pojana, duke iu referuar të dhënave të fundit të bëra me dije nga Banka Botërore, deklaron se...

Pojana: ‘Rilindja’ i harroi njerëzit e zakonshëm të këtij vendi, ne...

Anëtari i Kryesisë së LSI-së, Klevi Pojana ka reaguar me anë të një postimi në Facebook pas takimit me disa qytetarë të njësisë 8...

Pojana: Në 25 prill të gjithë së bashku për të ngritur...

Anëtari i Kryesisë së LSI-së, Klevi Pojana ka reaguar pas takimit të zhvilluar me qytetarët e Njësisë Numër 8, në zonën informale. Në një postim...

Pojana shpërndan videon: Të bashkuar e solidar!

Anëtari i Kryesisë së LSI, Klevi Pojana ditën e sotme ka shpërndarë një video-postim në facebook, ku shihen disa pamje frymëzuese. "Të respektosh besimin e...

Pojana: Mirënjohje për mjekët, policët dhe zjarrfikësit që sakrifikojnë për të...

Përmes një statusi në facebook, anëtari i Kryesisë së LSI-së, Klevi Pojana falenderon dhe shpreh mirënjohjen për mjekët, policët, zjarrfikësit…, të cilët po tregojnë...

2 marsi, Pojana: Të gjithë bashkë, për Ardhmërinë tonë, për Kushtetutën e vendit dhe për Flamurin kombëtar

Anëtari i Kryesisë së LSI, Klevi Pojana ka reaguar në lidhje me protestën që do të bëhet ditën e nesërme te Bulevardi Dëshmorët e...

Pojana: 30 qershori ditë turpi për demokracinë shqiptare

“Shqipëria ka nevojë për NDRYSHIM, dhe kjo gjë realizohet vetëm me ZGJEDHJE të lira e të ndershme!” -shkruan Pojana Anëtari i Kryesisë së LSI-së, Klevi...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS