Ballina Etiketimet Karantine

Etiketim: karantine

FOTOLAJM/ Shqipëria në karantinë

Javën e ardhshme Shqipëria do të mbyllet nga ora 13:00 deri në orën 05:00 të mëngjesit. Ushtria dhe policia do të jenë në rrugë dhe...

I moshuari shkel karantinën, polici dhe ushtari e ‘ndëshkojnë’, por askush...

Në kohën kur të gjitha institucionet bëjnë thirrje që qytetarët e veçanërisht të moshuarit të qëndrojnë brenda e të mos dalin, ky zotëri në...

Pandemia/ Rritja e çmimeve, Qeveria “Rama” po e kap problemin nga...

Qytetarët shqiptarë, sidomos në kryeqytet, po përballen me rritjen e çmimeve të disa produkteve të rëndësishme në këtë kohë “karantine”-frutat që përmbajnë vitamina C,...

Sali Berisha: Edvin Hajduti larg duart nga Kavaja

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sërish me informacionet sipas të cilave, Spitali i qytetit të Kavajës do të shndërrohet në karantinë për të prekurit...

Berisha: Ndal mashtrimit me Kavajën. Zgjedhja është e rrezikshme dhe e...

Ish kryeministri Sali Berisha i rikthehet edhe një herë çështjes së Karantinës anti-Koronavirus në Spitalin e Kavajës. Teksa qeveria mohon të ketë ndërmarrë një hap...

Berisha: Ndal mashtrimit me Kavajën. Zgjedhja ështå e rrezikshme dhe e...

Ish kryeministri Sali Berisha i rikthehet edhe një herë çështjes së Karantinës anti-Koronavirus në Spitalin e Kavajës. Teksa qeveria mohon të ketë ndërmarrë një hap...

Spitali i Kavajës kthehet në karantinë për Koronavirusin, reagon Bardhi: Kërcënim...

Pas përgatitjeve në Spitalin e Kavajës për ta kthyer në Karantinë si masë për rrezikun nga Koronavirusi, vjen reagimi i rradhës nga Partia Demokratike. Përmes...

E tmerrshme! Shihni si i tërheqin zvarrë familjarët në Kinë për...

Policia kineze detyron familjet që të futen në karantinë për Koronavirus. Në disa pamje të filmuara me celular shihen zyrtarët ndërsa largojnë me dhunë një...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS