Ballina Etiketimet Ilir Allkja

Etiketim: Ilir Allkja

U shkarkua nga detyra pasi denoncoi mungesën e pajisjeve, rikthehet në...

U shkarkua nga detyra dhe u bë një “rrëmujë” e madhe në rrjetet sociale, por sot mjeku Ilir Allkja është rikthyer në detyrë. Këtë lajm...

Mjeku letër të hapur ministres Manastirliu: Ndalni së bëri politikë!

Nga Ilir Allkja Të ndalim së bëri politikë, të paktën për një muaj! Zonja Ministre, ju duhet të jeni aleatë me mjekët në këtë situatë, Ju...

Vetëkarantinohet mjeku i Urgjencës

Mjeku në Urgjencën e QSUT, Ilir Allkja ka njoftuar përmes një videoje në Facebook se është futur në karantinë pasi kishte vizituar tre pacientë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS