Ballina Etiketimet Grip

Etiketim: grip

Gripi sezonal në ikje, bie intensiteti në javën e parë të...

Gripi sezonal i cili është në javën e 9 të tij sipas të dhënave zyrtare të Institutit të Shëndetit Publik ka nisur të ketë...

Mënyrat natyrale si të largoni shpejt simptomat e gripit

Sezoni i gripit fillon në Tetor dhe mbaron në Maj, duke i bërë të gjithë këtaj muaj një sfidë të vërtetë për tu përballuar....

Koronavirusi/ 50-vjeçarja nga Lushnja në karantinë, flet drejtori i spitalit: Ja...

Një grua e cila kishte vetëm dy ditë që ishte kthyer nga Italia me temperaturë të lartë është transportuar me urgjencë mbrëmjen e sotme...

Iu trembën koronavirusit, gripi sezonal shënon 77 viktima në Greqi

Teksa grekët janë në panik pas 3 rasteve të konfirmuara të koronavirusit në vend, gripi sezonal vazhdon të shënojë një rritje të numrit të...

Si ta kuptoni nëse kolla e natës është ftohje apo alergji,...

Kolla e natës është një shqetësim i cili ndikon në cilësinë e gjumit tuaj duke u kthyer në një bezdisje për secilin. Çdo vit miliona...

Rumani, 9 persona të vdekur nga gripi i derrit

Qendra Kombëtare e Mbikëqyrjes dhe Kontrollit të Sëmundjeve të Bartshme në Institutin Kombëtar të Shëndetit Publik në Rumani ka lajmëuar se 9 persona kanë...

Mungesë e vaksinave antigrip, mjekët apelojnë për domosdoshmërinë

Institutit i Shëndetit Publik çdo ditë ka bërë thirrje për vaksinimin e popullatës kundër gripit të stinës. Në qyetetin e Elbasanit vaksina e gripit mungon...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS