Ballina Etiketimet Grabitje

Etiketim: grabitje

Kryenin grabitje me dhunë në Kavajë, arrestohen hajdutët serialë(EMRAT)

Në kuadër të operacionit të koduar “Rrakulli”, Policia e Shtetit lajmëron se ka arrestuar dy persona pasi kryenin grabitje me dhunë në Kavajë. Në njoftimin...

Arrestohet grabitësi, kreu katër vjedhje brenda muajit

Policia e Devollit ka arrestuar një 42 vjeçar, pasi ky i fundit dyshohet se ka kryer katër vjedhje në qytetin e Bilishtit. Shtetasi K.A banues...

‘Maskat e zeza’ grabisin farmacinë e bashkëshortes së këngëtarit Ylli Baka,...

Një farmaci në Papër të Elbasanit është grabitur para 10 ditësh. Sipas raportimeve thuhet se policia e ka mbajtur të fshehtë këtë ngjarje. Mësohet se persona...

Mediat greke publikojnë foton/ Njihuni me shqiptarin që grabiste dyqanet në...

Mediat greke kanë publikuar foton e një shqiptari që dyshohet se është përfshirë në disa raste vjedhjesh nëpër dyqanet e Athinës. Shqiptari u arrestua pasditen...

Akuzoheshin për grabitje dhe plagosje, arrestohet familja shqiptare

Mëngjesin e sotëm, tre shtetas shqiptarë të akuzuar për grabitje dhe plagosje, u ndaluan nga karabinierët e stacionit policor të Terranova da Sibari, pasi...

Tirana nuk gjen qetësi, epidemi grabitjesh brenda pak orëve, po hetohet...

Kryeqyteti nuk po gjen qetësi nga krimi i rrugës. Tre javë pasi dy të rinj hynë me armë brenda banesës së familjes Laze, në Allias,...

Futen në market me armë dhe maska, grabitësit dhunojnë pronarin

Mbrëmjen e kaluar një grabitje ka ndodhur në Kosovë, ku autorët kanë marrë mbi 1500 euro nga dyqani i Arben Dreshajt. Mediet fqinje kanë publikuar...

Belsh/ Kamera ‘kap’ tre hajdutët, vodhën shuma të konsiderueshme parash, makina...

Autorët ende nuk janë arrestuar, por janë kapur nga kamerat e sigurisë. BELSH-Tre hajdutë kanë bërë 'kërdinë' duke vjedhur disa banesa dhe biznese. Autorët ende...

Tentuan të grabisin qendrën komunitare në Shkodër, hajdutët dëmtojnë murin e...

Një tentativë grabitje është regjistruar në Shkodër, në Qendrën Komunitare “Për Familjen” nr. 5 të Bashkisë Shkodër. Thuhet se ngjarja është regjistruar në orët vona...

Grabitet dhe dhunohet fizikisht një kambist në Durrës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen nr.13 në zonën e Plazhit, ku Naim Musai është sulmuar fizikisht nga dy persona ende të...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS