‘Maskat e zeza’ grabisin farmacinë e bashkëshortes së këngëtarit Ylli Baka, policia fsheh ngjarjen

388
Sigal

Një farmaci në Papër të Elbasanit është grabitur para 10 ditësh.

Sipas raportimeve thuhet se policia e ka mbajtur të fshehtë këtë ngjarje.

Mësohet se persona të paidentifikuar, kanë vjedhur të gjithë medikamentet e farmacisë, vlera e të cilës kap shifrën e 35 milionë lekëve të vjetra.

Thuhet se farmacia është në pronësi të bashkëshortes së këngëtarit Ylli Baka.

Mbeten të paqarta rrethanat e vjedhjes, dhe se përse policia e ka mbajtur të fshehtë.