Ballina Etiketimet Genc Sejko

Etiketim: Genc Sejko

Ironizon Sejko: Unë mendoja se ‘donacion’ ishte kur ti falin, por...

Lidhur me donacionin që shtetet e huaja kanë bërë për Shqipërine, ka reaguar dhe organizatori Genc Sejko. “Unë mendoja se ‘donacion’ ishte kur ti falin.Por qenka...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS