Ballina Etiketimet Erion veliaj

Etiketim: erion veliaj

Nis sezoni i ri i mbjelljes së pemëve, Veliaj: “Mbjellja e...

Fillimisht dy tërmete, e më pas pandemia, krijuan jo pak vështirësi për Tiranën, por qyteti ia doli t’i menaxhojë ato. Ndaj, si simbol i...

Veliaj: “Paketa ushqimore për të gjitha familjet në nevojë; epidemia nuk...

Ndihma ushqimore për familjet e prekura nga tërmeti në Ibë dhe Pëllumbas Bashkia e Tiranës vijoi edhe sot me shpërndarjen e ndihmave ushqimore në Ibë...

Veliaj: “Adopto një gjysh/gjyshe; Të japim të gjithë një dorë për...

Veliaj i bashkohet vullnetarëve për shpërndarjen e ushqimeve për të moshuarit e vetmuar në Njësinë 1 Edhe sot Njësia Administrative 1 në kryeqytet dërgoi pako...

Shpërndarja e ndihmave/ Veliaj: Kemi 500 vullnetarë, na duhen dhe 500...

Në një lidhje me “ABC News”, Kryebashkiaku Veliaj ka folur për situatën e shkaktuar nga koronavirusi, ndërsa u ndal edhe të nisma më e...

COVID-19/ Bashkia e Tiranës: Nga muaji Mars do të pezullohen kamatvonesat...

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë qytetarët që në këto ditë të vështira përballen me epideminë COVID 19. Në...

Veliaj thirrje qytetarëve: Qëndroni në shtëpi, nuk lejohen grumbullimet e qytetarëve

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj u bëri thirrje të gjithë qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi për sigurinë e tyre dhe të gjithë komunitetit. Veliaj...

Veliaj: “Tirana nuk ka krizë strehimi, Industria e ndërtimit, punëdhënësja më...

Mbahet në Tiranë Edicioni II-të i Panairit të Ndërtimit, Arkitekturës dhe Planifikimit Urban Nga Edicioni II-të i Panairit të Ndërtimit, Arkitekturës dhe Planifikimit Urban që...

Mbahet premtimi, rindërtohet kopshti dhe çerdhja e re në Kodër Kamëz

“Nuk tërhiqemi nga beteja kundër atyre që zaptojnë ose sabotojnë punët e qytetit; Prioriteti ynë janë kopshtet, shkollat dhe çerdhet e reja”, shprehet kryetari...

Veliaj: Rama drejt një fitore të tretë bindëse si Kryeministër i...

Kryebashkiaku Erion Veliaj shpreh bindjen e plotë se Lulzim Basha nuk do të bëhet kurrë kryeministër. Gjatë një interviste për “Real Story”, Veliaj u shpreh...

Mbyllet skandali i blerjes së pishave të Veliajt. Firma Fusha ka...

Vladimir Karaj dhe Edmond Hoxhaj Pushohen hetimet kundër Erion Veliajt për pishat e shtrenjta të ‘Fushës’ Gjykata e Apelit Tiranë ka miratuar kërkesën e prokurorisë për...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS