Ballina Etiketimet Dritan kaba

Etiketim: dritan kaba

Paralajmërimet e Presidentit dhe arroganca vrastare e Kryeministrit

Nga Dritan Kaba Presidenti i Republikes z. Ilir Meta paralajmeroi marrjen e masave per rrezikun nga termeti, por qeveria e arroganteve dhe injoranteve u tallen,...

Mësimet e Benjamin Franklin vs aktit normativ të Rilindasve

Nga Dritan Kaba Dje Parlamenti monist, nën diktatin e njeriut, që nuk ka lënë kriminel pa e promovuar në politikë, në administratën shtetërore, në poste...

Një replikë me mendimin e Ylli Manjanit për kandidaturat e Gjykatës...

Nga Dritan Kaba Ata jane njesoj si ata, qe ju perkasin! Ylli ka shume te drejte kur i lavderon kandidaturat e KLGJ per anetare te Gjykates...

Eja protesto ndryshe…

Nga Dritan Kaba Per ata qe thone buke kemi te hajme, mos te dalim te mbrojme te drejtat qe rrjedhin nga Kushtetuta. Per ata qe...

Çfarë dreqin e ndërseu Edi Ramën kundër emigrantëve?!

Nga Dritan Kaba Dje nga nga skena e Kongresit të Rilindjes Edi Rama iu hakërrye dhe kërcënoi emigrantët shqiptarë, se do i gjëmonte deri në...

Dritan Kaba: Rama shpall bashkëpunimin e shtetit me mafian

Nga Dritan Kaba  Edi Rama po bën aktin e fundit në shërbim të bandave të krimit të organizuar dhe oligarkëve, që nuk kanë paguar taksat...

Buzëqeshja e Moskës dhe ngërdheshja ndaj kombit!

Nga Dritan Kaba Kjo foto flet shumë për këdo, i cili e shikon me vëmendje. Tre argatë të agjendës ruso-serbe për copëtimin e Kosovës qeshin...

Dritan Kaba: Shqiptarët të zënë në çarkun e mizerjes dhe mjerimit...

Të gjithë po shqetësohemi për një gjë që ende nuk ka ndodhur perhapja në vend e coronavirusit, fatmirësisht, por për fatin e naftëtarëve që...

“22 gjykatës të GJEDNJ të lidhur me lobet ‘Sorosiane’ “

Nga Dritan Kaba 22 gjykates te perhershem te GJEDNJ nga 100, qe ka trupa e plote, jane te lidhur me OJF, ku vendin kryeaor e ze...

Dritan Kaba thirrje BE: Ejani menaxhoni paratë e dhëna, ndryshe ato...

FALEMINDERIT BE! Shqipëria mori vlerën e plotë të dëmeve nga tërmeti. Nëse administrimin e bën vetë qeveria e Rilindjes këto fonda nuk do dalin as...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS