Ballina Etiketimet Dritan kaba

Etiketim: dritan kaba

E njihni JOHN WAYNE? Ishte radha e tij, të përballej me...

Nga Dritan Kaba Shume pak nuk e njohin aktorin e jashtezakonshem te filmave western dhe me teme nga lufta e dyte boterore John Wayne. Brezat...

Edhe çmenduria duhet të ketë një cak!

Nga Dritan Kaba Aplikacioni i shpikur nga mendja bosh e Edi Rames, e cila nuk perdoret as ne vendet me te zhvilluara te botes eshte...

Fytyra e Ramës me qytetarët dhe biznesin!

Nga Dritan Kaba Ky ultimatum per biznesin eshte vrastar qindra mijera biznese drejt falimentimit! Kane mbi dy jave edhe nuk dihet edhe sa do jene...

Asgjë e re nga “i ngujuari” i kullës së Surrelit!

Nga Dritan Kaba Sot nga Fronti i Luftes, i drejtuar nga Shtatmadhoria me qender ne Surrel nuk pati asnje te re per shqiptaret! Nuk ka...

Plani Rilindjes dhe Edi të Surrelit me pak fjalë!

Nga Dritan Kaba KAOTIK - pa asnje shpjegim per fondet nga jane alokuar, kush perfiton dhe çfare kriteresh duhet te plotesoje! KORRUPTIV - Asnje kriter kush...

Pensionisti, virusi, Edi

Nga Dritan Kaba  Kur po shkoja ne zyre sot, afersisht rreth ores 10, ne borduren rrethuese te stadiumit “Selman Stermasi”, gjeta te ulur nje burre...

Pro dhe kundër PPP-ve të Check-up dhe inceneratorëve

Me barin e thate digjet edhe i njomi! Irena BeqirajKjo shprehje vlen shume kur flasim per PPP . Do te me lejoni tju krahasoj vetem...

Dora e zotit, koronavirusi dhe dora e zezë e Edi Ramës

Nga Dritan Kaba Mbyllja e Edi Rames ne kullen e Surrelit ka filluar te jape shenja te qarta te perçartjes se tij mendore! Sot me...

Pezullimi i aktiviteteve, njollë për qytetarët që dhunohen nga një video...

Nga Dritan Kaba Nje nga eterit themelues te shtetit dhe demokracise amerikane, Benjamin Franklin ka thene: Ata, (popujt)qe jane te gatshem te japin lirite e tyre...

Mijëra shqiptarë në kushtet e mbijetesës, Edi Rama bën selfie nga...

Nga Dritan Kaba Mijëra shqiptarë në kushtet e mbijetesës, Edi Rama bën selfie nga kulla! Jane me mijera njerez ne Shqiperi, qe nuk e dine si...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS