Ballina Etiketimet Deputet

Etiketim: deputet

Adrola Dushi në një lidhje me kandidatin për deputet?

Së fundmi, Adrola Dushi ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të një lajmi se ajo është në lidhje me një kandidat...

Maliqi: Shpërndarja e parlamentit domosdoshmëri jetike për demokracinë dhe mbrojtjen e...

Deputeti Lefter Maliqi shprehet se shpërndarja e parlamentit është domosdoshmëri për fatet e demokracisë në vend dhe për mbrojtjen e Kushtetutës. Në një reagim në...

PS nuk merret me akademikët, Bushati: Jemi këtu për të luftuar...

Ditën e sotme është zhvilluar një debat mes deputetëve socialistë, gjatë diskutimeve për ligjin e pasurive të sekuestruara. Deputeti i PS-së, Ervin Bushati i ardhur...

Maliqi: Situatë e rëndë në vend, kërkoj interpelancë me Ramën

Deputeti Lefter Maliqi, tha se do të kërkojë interpelancë me kryeministrin Edi Rama për situatën e rënduar në vend. Maliqi ishte i ftuar në studion...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS