Adrola Dushi në një lidhje me kandidatin për deputet?

376
Sigal

Së fundmi, Adrola Dushi ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të një lajmi se ajo është në lidhje me një kandidat për deputet në Kosovë.

Bëhet fjalë për kandidatin për deputet në Kuvendin e Kosovës, Albin Gashi.

 

Adrola është shpërngulur tashmë në Prishtinë dhe çifti është parë shpesh së bashku këto kohë.

Por pavarësisht këtyre lajmeve që qarkullojnë modelja nuk ka reaguar lidhur me ketë çështje.