Ballina Etiketimet Modele

Etiketim: modele

Adrola Dushi në një lidhje me kandidatin për deputet?

Së fundmi, Adrola Dushi ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të një lajmi se ajo është në lidhje me një kandidat...

Robert Berisha e mohoi që ka një lidhje, modelja bën deklaratën...

Modelja Xhesika Kadiu ka befasuar me deklaratën e saj, në lidhje me marrëdhënien me Robert Berishën. Dyshja u përfol për një lidhje, pas ndarjes së...

Kompania 161-vjeçare padit Kylie dhe Kendall Jenner për “vjedhje”

Kylie dhe Kendall Jenner janë paditur nga një kompani 161-vjeçare e të brendshmeve për shkelje të të drejtës së autorit. Sipas komanisë, dy motrat kanë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS