Ballina Etiketimet “Besimi Politik në Kosovë”

Etiketim: “Besimi Politik në Kosovë”

Ferdi Kamberi: Recension për librin“Besimi Politik në Kosovë”e autores Dr. Ermira...

Nga Ferdi Kamberi, Sociolog Një libër për të kuptuar Kosovën dhe politikën e saj Prishtinë– Këto ditë bibliotekës së Kongresit Amerikan dhe asaj ndërkombëtare iu...

Doli nga shtypi libri “Besimi Politik në Kosovë” e autores Dr....

Ka dalë nga shtypi libri akademiko-shkencor në anglisht “Besimi Politik në Kosovë” (Political Trust in Kosovo) i autores Dr. Ermira Babamusta me shitje në...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS