Ballina Etiketimet Banore

Etiketim: banore

Banorët e Matit protestojnë para bashkisë, kundër ndërtimit të HEC-eve në...

Banorët e Zall Gjoçajt protestuan para bashkisë së Matit, të cilën e akuzojnë se i ka tradhëtuar në përpjekjen e tyre për të ndaluar...

“O Edi Rama, lëri përrallat”, incident gjatë takimit të Ramës në...

Gjatë një takimi me banorët e Thumanës, kryeministri Edi Rama ka folur për paraqitjen e projekteve dhe ka shpjeguar proceset e Rindërtimit të shtëpiava...

Tërmeti në Kavajë, Kreu i Bashkisë, Krali: 350 familje po trajtohen...

Tërmeti tragjik i 26 nëntorit preku rëndë edhe Kavajën. Fatmirësisht nuk u shënuan viktima, por shumë qytetarë mbetën në qiell të hapur, pasi banesat e...

Kryemadhi takim me banorët e Tiranës: Ta kthejmë Shqipërinë në shtëpinë...

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është takuar me banorë të Tiranës duke dëgjuar shqetësimet e tyre. Me anë të një postimi në...

Berisha akuzon ministrin Ahmetaj: Ka “groposur” para të vjedhura

I ftuar në studion e emisionit “Tempora” të gazetares Sonila Meço, ish-kryeministri Sali Berisha, komentoi Konferencën e Donatorëve të mbajtur në Bruksel. Teksa përshëndeti dhe...

Tërmeti i 26 nëntorit, banorët e Fushë-Krujës apel bashkisë: Na ndihmoni,...

Banorët e Fushë - Krujës dhe Mamurrasit të mbetur pa strehë prej tërmetit të 26 nëntorit, shkojnë nga sporteli në sportel për aplikime, për...

Korçë/ Pallati përfshihet nga flakët, banorët ishin brenda në momentin e...

Një pallat është përfshirë nga flakët në Bilisht Të Korçës. Bëhet me dije se flakët kanë përfshirë ambientet e një banese në katin e...

Bashkia apel të pastrehëve nga tërmeti, nesër afati i fundit për...

Tërmeti i 26 nëntorit shkatërroi shumë banesa dhe si pasojë, la të pastrehë rreth 300 banorë të Kurbinit. Momentalisht këta banorë qëndrojnë në disa...

Lëkundje të forta tërmeti, qytetarët e Durrësit braktisin banesat e tyre

Tërmeti me magnitudë 5.5 ballë që goditi sot vendin tonë ka rikthyer frikën dhe panikun tek qytetarët. Epiqendra e tërmetit ka qenë Hamallaj i...

Thumana si shkretëtirë, flasin banorët: “Nuk jetohet si kafshë, më mirë...

Asgjë nuk ka ndryshuar që prej 26 nëntorit të 2019. Rrugët janë plot inerte nga shembja e shtëpive, dhe pallateve, banorët që sheh janë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS