Ballina Etiketimet Artan fuga

Etiketim: artan fuga

Ekonomia pas epidemisë: Deti kos, apo reforma ekonomike të thella?

Nga Akademik Artan Fuga Po bëhet më shumë se një muaj që ekonomia botërore duket se ka ndalur. Sigurisht aspak në të gjithë sektorët. Edhe...

Ironia e Fugës: Kush sëmuret fajet i ka vet

Akademiku i njohur Artan Fuga, përmes një statusi në rrjetet sociale, ka ironizuar me deklaratat se qytetarët që dalin jashtë shtëpisë preken nga Koronavirusi.Fuga...

Po le ta bëjë ajo doktoresha golin e Ronaldos!

Nga Artan Fuga/ Ç’ia fut kot kjo doktoresha! Nëpër rrjete sociale qarkullon një deklarim i një mjekeje italiane që thotë pak a shumë: “Shkoni kurohuni te...

‘80% do preken nga koronavirusi’, Fuga i përvishet Ramës: Ku e...

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme nënvizoi sërish se 80% e njerëzve në vendin tonë do të preken nga koronavirusi dhe as do e...

Fuga: Sistemi arsimor si skelet mamuthi kthyer në zall lumi, 7...

Pedagogu Artan Fuga ka uruar në Facebook festën e 7 Marsit. Por profesor Fuga përpos urimit dhe falënderimeve, ka shfrytëzuar hapësirën virtuale edhe për një...

Artan Fuga: Kuvendi të mos e kruajë me Presidentin, një grusht...

Nga Artan Fuga Ndodhemi në një situatë politike sa dëshpëruese aq edhe të tensionuar. Pa dyshim që sistemi politik qeverisës në Shqipëri është në kolaps...

Fuga: Gabim i madh që ndeshja u bë! Ata që u...

Akademiku Artan Fuga e ka ndjekur me shqetësim, ndeshjen e djeshme Tirana-Partizani, që entuziazmoi gjysmën e tifozëve dhe hidhëroi palën tjetër. Pa e thënë hapur,...

Artan Fuga: Mos ta fusim kokën si struci përpara koronavirusit!

Nuk duhet pritur. Pa asnjë alarm, por me qytetari të devotshme dhe të përgjegjshme! Duhet ndryshuar katërcipërisht logjika e mbrojtjes nga virusi vdekjeprurës dhe...

Artan Fuga: BE i jep fund livadhisjes sonë me integrimin

Publikimi i metodologjisë së re të zgjerimit nga ana e Bashkimit Evropian, solli reagimin e akademikut Artan Fuga ku thotë se kjo metodologji kërkon...

“Kongresi i Lushnjës si daulle”- Artan Fuga: Ne duam të funksionojë...

Nga Artan Fuga Kongresi i Lushnjës si daulle! Historia ka vdekur, nuk jep mesazhe, mesazhet i nxjerrim ne sipas qejfit! Si të bëjmë t’u themi që Kongresi...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS