Ballina Etiketimet Aleksander biberaj

Etiketim: aleksander biberaj

Mocioni kundër Albin Kurtit si mision për ndarjen e Kosovës

Nga ALEKSANDER BIBERAJ Pavarësisht situatës tepër shqetësuese të shkaktuar nga koronavirusi në Shqipëri, Kosovë dhe kudo ku ka shqiptarë (se situatën globale ia kemi lënë...

Biberaj: Të bëhet publike marrëveshja e fshehtë ndërmjet Hashim Thaçit dhe...

Anëtari i Këshillit Kombëtar në Partinë Demokratike Aleksandër Biberaj i kërkon kryeministrit Edi Rama që të shprehet publikisht nëse ka dijeni lidhur me marrëveshjen...

Biberaj: Sovrani të largojë një herë e mirë regjimin. Është koha...

Aleksandër Biberaj, anëtari i Këshillit Kombëtar në Partinë Demokratike, teksa foli për manifestimin e 2 marsit, deklaroi se qytetaria shqiptare fitoi betejën e parë...

2 marsi, Biberaj: Kemi humbur demokracinë. Qytetarët të dalin për Kushtetutën,...

Anëtari i Këshillit Kombëtar në Partinë Demokratike, Aleksandër Biberaj, i ftuar në rubrikën “Opinion” duke folur për manifestimin e 2 marsit, deklaroi se qytetarët...

Presidenti Meta mirënjohje studentit të Dhjetorit 90′ për kauzën e mbrojtjes...

Aleksader Biberaj një nga studentët e dhjetorit që protestoi kundër regjimit të asaj kohe, shprehet se, " 2 marsi nuk është vetëm beteja e...

Biberaj: Do ketë zgjedhje të parakohshme, nëse maxhoranca nuk pranon do...

Aleksandër Biberaj, anëtari i Këshillit Kombëtar në Partinë Demokratike ishte i ftuar në rubrikën e emisionit “Opinion” ku deklaroi se shumë shpejt Shqipëria do...

Ligji “anti-KÇK”/ Aleksandër Biberaj: Shqiptarët e dinë se krye-KÇK-ja është Edi...

Anëtari i Këshillit Kombëtar në Partinë Demokratike, Aleksandër Biberaj, i ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24”, duke folur për ligjin anti-KÇK, u shpreh...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS