Ballina Etiketimet Agron Dizdari

Etiketim: Agron Dizdari

Covid-19 dhe dilema e artistëve shkodranë

Flasin artistët dhe këngëtarët e Shkodrës, Bujar Qamili, Drane Xhaji, Merita Smaja, Besnik Çinari, Agron Dizdari, Ilir Zoga, Mukades Çanga, Bardhyl Hysa Nga Ramazan Çeka- Ç'TË...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS