VIDEO/ Super Mauro Icardi, realizon dopietë dhe feston me shqiponjë në Turqi

95
Sigal

Galatasaray ka fituar me shifrat 3-2 ndaj Umraniyespir. Protagonisti kryesor ishte Mauro Icardi me dy gola të shënuara.

Sulmuesi argjentinas ka zgjedhur të festojë me shqiponjë një prej golave të tij.

Efekti Rashica te Galatasaray mesa duket ka ndikuar edhe te sulmuesi i njohur.