VIDEO/ Derbi, Hasani kalon në avantazh Tiranën

22
Sigal

Zhbllokohet derbi i 172-të i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit, që po luhet në “Air Albania”, në kuadër të javës së 15-të të Superiores.

Tirana shënoi në minutën e 28’ me sulmuesin Hasani, nga një goditje nga brenda zone, duke shftytëzuar një ribaund pas një krosimi nga e djathta.

(VIDEO)