Teuta-Partizani/ Tronditen durrsakët, Çinari kalon në avantazh skuadrën e Dajës (VIDEO)

86
Sigal

Janë dashur vetëm 24 minuta për t’u zhbllokuar supersfidës, Teuta-Partizani.

Pas një mosmarrëveshje mes Arapit dhe Frashërit. Çinari shënon me kokë. Në festë të kuqtë.