Partizani-Skënderbeu, shënohet gol me shpatull në ‘Selman Stërmasi’

370
Sigal

Po luhet në “Selman Stërmasi” supersfida mes Partizanit dhe Skënderbeut, e vlefshme për javën e 28-të të Kategorisë Superiore.

Në minutën e 26-të Partizani kalon në avantazh. Pas një harkimi të Trashit, Belica devijon me shpatull dhe topi përfundon në rrjetë, 1-0.