Nuk përmbahet tifozi i Feyenoord, puth gazetaren shqiptare gjatë intervistës live

65
Sigal

Një numër i lartë tiforzësh të Feynord kanë mbërritur në Tiranë për të ndjekur ndeshjen mes skuadrës së tyre dhe Romës në finalen e Conference League. Nërkaq të shumta kanë qenë rastet kur gazetarët shqiptarë kanë intervistuar tifozët.

Por një surpirzë e papritur i ka ndodhur një gazetareje shqiptare e cila ishte duke raportuar nga Tirana në lidhje me atmoisferën e tifozëve të Feynord-it.

Befas njëri prej tyre i është afruar dhe e ka puthur.

Jo vetëm kaq, por tifozi ka bërë edhe shenjën e zemrës me duar bashkë me gazetaren dhe më psas e ka puthur përsëri.