Nuk e priste askush! Ronaldo ndryshon “look”, ja si duket CR7

493
Sigal

Cristian Ronaldo është një nga futbollistët më të mirë në botë.

Portugezi është po ashtu edhe një personazh i njohur sa i takon rrjeteve sociale dhe reklamave të famshme ku bën pjesë. Së fundmi Ronaldo kërkon që të ndryshoi edhe pamjen e tij të jashtëme.

Futbollisti i Juventusit pas ndeshjes me Lazion në finalen e Superkupës, ka ndryshuar stilin e flokëve.  Ronaldo këtë sezon me Juventusin në Serie A ka shënuar 10 gola.