Kush është më i mirë Messi apo Ronaldo? E tregon Llorente

826
Fernando Llorente beson se Leo Messi është futbollisti më i mirë në botë.
Sulmuesi i Juventusit, Fernando Llorenta ka insistuar se Leo Messi është lojtari më i mirë në botë, është numër një.
Llorente dhe Juventus do të takohen kundër Messit me 6 qershor në finale të Ligës së Kampionëve, aty ku do të synojnë tripletën.
“Messi është më i miri në botë. Ai është numër një”, tha Llorente për Mundo Deportivo.