Ja si janë veshur yjet e futbollit në dasmën e Ramos (FOTO LAJM)

619
Sigal

Në Spanjë eventi më i madh i ditës është padyshim dasma e Sergio Ramos me Pilar Rubio. Kapiteni i Realit ka ftuar 400 njerëz në ceremoni, teksa në të nuk mungojnë as personazhet e rëndësishëm.

Por si janë veshur yjet e futbollit në këtë event? Beckham dhe Alvaro Morata janë dy personazhet më të spikatur.

Pepe Mena dhe Yolanda Ruiz

Luka Modric dhe Vanja Bosnic

Alvaro Morata dhe Alice Campello

David Beckham dhe Victoria Bekcham

Roberto Carlos dhe Mariana Luccon