Zbulohet partneri i Arta Nitajt në ‘Dance With Me’

114
Sigal

Modelja Arta Nitaj do të jetë pjesë e formatit të kërcimit “Dance With Me” në Shqipëri.

Krahas Artës do të jetë edhe trajneri i kërcimit Erind Sallahi i cili do ta shoqërojë modelen gjatë kësaj eksperience.

Në një video të publikuar nga Arta Nitaj në Instagramin e saj shihet teksa ajo ka filluar përgatitjet për këtë spektakël.

Ky është viti i 7-të i edicionit të “Dance With Me” dhe do të garojnë 6 çifte.

Image

Image