Venera, i thotë “PO” Lindi Islamit…

519
Sigal

U bënë të njohur pas pjesëmarrjes së tyre në ‘The Voice of Albania 2’ aty ku edhe e njohën njëri-tjetrin.

Pas 5 vitesh dashuri, dy këngëtaret janë gati t’i japin fund beqarisë.

Bëhet fjalë për Lind Islamin dhe Venera Lumanin të cilët gjenden aktualisht në Barcelonë, aty ku Venera mori propozimin nga i dashuri i saj.

Lajmi u bë i ditur nga vetë çifti pas postimit të duarve me unazën e këngëtares, në rrjete sociale, me përshkrimin: ‘PËRGJITHMONË’.