Trejsi Sejdini “ndez” rrjetin, pozon e zhveshur nga vaska

76

Trejsi Sejdini është një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar, e cila merr gjithmonë vëmendjen në çdo dalje publike. Ish-Miss Universe Albania njihet për pozat e saj provokuese, ku nuk nguron të ekspozojë me shumë sesa duhet.

Së fundmi, Trejsi ka vendosur të ‘ndezë’ paksa rrjetin duke postuar një foto nga vaska, teksa pozon topless. Ish-missi nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës së të gjithëve dhe ka nxitur komente të shumta.