Thuhet se Dua Lipa është ndarë nga Romain Gavras

36
Sigal

Dua Lipa i ka dhënë fund marrëdhënies me regjisorin Romain Gavras, sipas The Sun. Shkaku i ndarjes vjen për arsye se Dua do të përqendrohet në muzikë dhe në albumin e saj të ri.

Thuhet se Dua Lipa është ndarë nga Romain Gavras

GETTY

Një burim tha për The Sun: Dua dhe Romain janë ndarë pas një vere të mbushur me dashuri. Ajo është e përqendruar te karriera dhe dyshja i dha fund romancës para se gjërat të bëheshin të hidhura”. Sipas burimit, Romain e konsideronte Dua-n të fiksuar pas punës, por këngëtarja s’e kishte në plan të ngadalësonte ritmin për askënd.

Dua ka sjellë këngën e fundit “Houdini”.

Është imazhi më i ri i markës prestigjoze Porshce.

Gjithashtu, përpos pjesëmarrjes në filmin “Barbie”, ku luante rolin e një sirene Barbie, ajo krijoi këngën “Dance The Night” për filmin.

Thuhet se Dua Lipa është ndarë nga Romain Gavras

Si dhe ishte bashkëkrijuese në një koleksion unik me Versace.

Thuhet se Dua Lipa është ndarë nga Romain Gavras

GETTY

Dua mund të jetë e fiksuar pas punës, por hej, gjithë këto suksese nuk vijnë vetë.