Pantallona të shkurtra dhe një bluzë të hapur, Nora Istrefi shfaqet provokuese rrugëve të Malit të Zi

80
Sigal

Nora Istrefi ndodhet në Mal të Zi, ku duket se ka zgjedhur të kalojë disa ditë.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, fotografi, ndërsa është shfaqur mjaft në formë.

Nora u shfaq veshur me pantallona të shkurtër dhe një bluzë të hapur rrugëve në Mal të Zi. Imazhet provokuese e kanë rikthyer këngëtaren edhe njëherë në qendër të vëmendjes, ndërsa nuk kanë munguar komentet e shumta.