Nuk pranojnë lidhjen e dashurisë, por kapen mat duke shkëmbyer puthje të zjarrta

281

Këngëtarët me famë botërore, Camila Cabello dhe Shawn Mendes kanë kohë që përfliten se po përjetojnë një histori dashurie, por nuk e pranojnë.

Së fundmi, yjet janë fotografuar duke shkëmbyer puthje të zjarrta në plazh. Por ata nuk e ndjejnë veten gati që ti shpjegojnë romancën fansave.

Një burim pranë çiftit tha: “Camila dhe Shaën do vazhdojnë të mos jenë të turpshëm kur vjen puna të historia e tyre e dashurisë. Nëse ata kapen, kapen. Nuk ka ndonjë rëndësi të madhe. Ata nuk ndjejnë nevojë që ta bëjnë zyrtare pasi e konsiderojnë lidhjen e tyre zyrtare tani. Ata po bëjnë qejf dhe çfarëdo që mendojnë të tjerët për lidhjen e tyre nuk i intereson pasi i mjafton që të shijojnë njëri-tjetrin.”