Një 50-vjeçare hot si Jennifer Lopez

346
Sigal

Aktorja dhe këngëtarja amerikane Jennifer Lopez ka treguar edhe njëherë se sa në formë është ajo

Edhe pse 50 vjeçare, bukuroshja amerikane ka postuar një foto në të brendshme në Instagram e cila ka marrë mijëra komente duke e lavdëruar bukurinë e saj, kurse ka pasur milionë like.

“E relaksuar dhe plot energji”, ka shkruar këngëtarja poshtë kësaj fotografie.

Aktorja dhe këngëtarja tregoi para disa dite se ajo i është hyrë edhe biznesit të modës.

Për dallim nga shumë modele por edhe artiste që hapin kryesisht linja të bikineve, JLo ka thënë se ajo ka hapur një linjë të re te çizmeve.