Nënë për herë të parë para dy javësh, Nicki Minaj tregon gjininë e bebit

76

Pak ditë më parë lajmi se reperja Nicki Minaj është bërë nënë për herë të parë pushtoi titujt e gazetave rozë.

Pavarësisht lajmeve dhe falënderimeve, Nicki nuk na tregoi për gjininë e bebushit të saj. Po duket se amerikania ka ndërruar mendim.

Në një postim në Instagram, reperja me famë ndërkombëtare bëri me dije se ajo dhe partneri i saj Wonderland janë bërë prindër të një djali.

Faleminderit Queen B, Kim&Ye, Riccardo Tisci, Winnie, Karol dhe të gjithë ata që më uruan përgjatë kësaj kohe. Ishte shumë e rëndësishme për mua. Jam shumë e lumtur dhe e dashuroj tim bir. Jam tërësisht e dashuruar. Djali im i preferuar në të gjithë botën”, shkruan Nicki krah një albumi fotosh.