Debate në “Opinion”, Rama ngrihet në këmbë dhe u bërtet gazetarëve: Pushoni!(FOTO)

708
Sigal

Kryeministri Edi Rama, i ftuar në studion e “Opinion”, teksa po shpjegonte pjesën e inceneratorit të Fierit, u ngrit vetë në këmbë dhe shkoi para monitorit.

Kryeministri ka replikuar me gazetarin Robert Rakipllai duke bërtitur disa herë: “Pusho, pusho…”