Moderatorja Klea Huta në pritje të ëmbël, Elgit Doda i bën dhuratën magjepsëse

149

Klea Huta dhe Elgit Doda po jetojnë ditët e tyre më të bukura në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Së fundmi çifti vendosi të kurorëzojë dashurinë e tyre në martesë, para ardhjes në jetë të bebit.

Dyshja u martuan në Marok, larg syve të publiku dhe në privatësi të plotë duke e shijuar vetëm për vete këtë moment.

Këto ditë Elgiti po punon për një këngë të re e cila do të jetë dedikim për Klean. Kantautori ka postuar një video ku dëgjohet duke kënduar: “Mirëmëngjes bejb, dukesh sikur mjelmë, sytë e tu ndriçojnë, si me qenë diell”.

View this post on Instagram

@kleahuta 🦢

A post shared by PRØDSTAR (@elgitdoda) on