Ballina Etiketimet Klea huta

Etiketim: klea huta

Moderatorja Klea Huta në pritje të ëmbël, Elgit Doda i bën...

Klea Huta dhe Elgit Doda po jetojnë ditët e tyre më të bukura në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë. Së fundmi...

I dhanë fund beqarisë, kurorëzojnë martesën Elgit Doda dhe Klea Huta

Çifti i shumëpërfolur i showbizit, Klea Huta dhe Elgit Doda më në fund i kanë dhënë fund beqarisë. Ata janë martuar në fshehtësi të plotë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS