Luizi dhe Kiara konfirmojnë shtatzëninë

38
Sigal

Përmes një kënge të titulluar “Frymë”, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito konfirmuan se janë në pritje të ëmbël. Ata do të bëhen prindër të një vajze.

Videoklipi hapet me momentin kur Kiara i tregon Luizit lajmin e ëmbël dhe më pas, moderatorja qan nga emocionet dhe prek barkun e rrumbullakosur. Gjithashtu, paraqiten momentet e çiftit, pamje nga vizitat e Kiarës dhe ekoja e bebushit.

Luizi dhe Kiara konfirmojnë shtatzëninë

Videoja tregon edhe pamjet nga festa e zbulimit të gjinisë së bebit dhe çastet e lumtura të prindërve.

Luizi dhe Kiara konfirmojnë shtatzëninë

Luizi dhe Kiara konfirmojnë shtatzëninë

Kiara dhe Luizi u njohën në “Big Brother VIP 2” dhe u kthyen në një ndër çiftet më të preferuar të publikut.