Luana Vjollca i vë flakën rrjetit me pamjet provokuese nga Maldivet

325

Nga alpet e Austrisë në diellin përvëlues të Maldives, Luana Vjollca ka ditur më së miri t’i shijojë pushimet e fundit, duke “ndezur” rrjetin.

Moderatorja seksi e emisionit “i ka “qerasur” 1.4 milionë fansat në Instagram thuajse çdo ditë me foto përvëluese nga ishujt ekzotikë, ku në pah dalin format e saj mahnitëse. Nuk kanë munguar as fotot me bikini, ku prezantuesja tregon fizikun aq shumë të përfolur, por video e fundit është me të vërtetë bukur.

Ajo shfaqet në një nga ato krevatet rrjetë ku poshtë tij ka det, ndërkohë që është mbuluar thjesht me një peshqir.

Duket me të vërtetë një pamje përrallore, por meritat duhet t’i jepen edhe Krenar Çoçajt pasi e ka filmuar Luanën në një moment shumë interesant në një vend ku të gjithë do donim të ishim tani.

Fansat e moderatores e kanë pyetur se kush po ia bën këto video e foto dhe ne ua dhamë përgjigjen më lart, jo të hamendësuar, por me prova sepse një video e postuar nga Luana para pak ditësh e nxorri zbuluar, pasi reflektohej fytyra e Krenarit.