Këngëtarja ndez rrjetin me fotot bombastike, fansat e sulmojnë…

87

Këngëtarja Fjolla Morina ka qenë në qendër të kritikave nga ndjekësit, ditën e djeshme, pasi postoi një foto në rrjete sociale, ku shfaqej në një fustan saten të bardhë, por pa të mbathura.

‘Ç’ka mboni karantina, vesh fustan e rri në shtëpi”,– shkruan Fjolla Morina në foton e mëposhtme.

Image

Aq është dashur që të gjithë ndjekësit të kapen me këtë detaj, dhe mos të lenë pa e komentuar, duke i kujtuar se është dhe muaji i Ramazanit, dhe nuk duhet të bëhen veprime të tilla.

“Vetem normal nuk je. Te jesh person puplil dhe te jesh kshu si ty. Turp te vij”,- shkruan një ndjekëse.

“Mos kshtu o shpirt se Ramazan qitash”,- shkruan një tjetër.

“Ta kishee rujt ket foto pas ramazanit ma mir kish qen turp,”- vijon një ndjekës.

“Shum keq valla fustanin e ri me vesh ne shpi por te mbathurat i pate hek krejt,”- shkruan një fans.

“Ti vesh fustan e svesh brek, apo nga nxitimi harrove?”,– është komenti i radhës.

Ndërkohë Fjolla Morina nuk i ka replikuar asnjërit prej ndjekësve në rrjete sociale.

Ajo ka treguar gjithashtu që është një besimtare e devotshme, dhe pak ditë më parë postoi një foto mbuluar me shami, si nisje e muajit të shenjtë të Ramazanit.

Image

Image