Këngëtarja e njohur tregon dekoltenë dhe shfaqet me bikini nga Karaibet

47

Dua Lipa ka ngritur temperaturat, teksa është shfaqur me bikini të kuq dhe të zi nga vendi ku po kalon keto ditë vere. Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare ka udhëtuar për të bërë pushimet në St Lucia me të dashurin e saj Anwar Hadid.

Dua ka zgjedhur Karaibet për të kaluar pushimet e saj verore pas karantinës.

Nga këto pushime Dua ka sjellë pak nga vetja e saj teksa po qëndron në ishullin e bukur të St Lucia bashkë më të dashurin e saj Anwar Hadid.

Këngëtarja (24) ka treguar asetet e saj në bikini, duke bërë poza romantike e erotike me të dashurin e saj 21 vjeçar.