Këngëtarja e njohur nuk njeh moshë, e bija i nxjerr foton me bikini (FOTO)

311
Sigal

Këngëtarja Eli Fara nuk njeh moshë. Ajo ka mahnitur me linjat trupore në fotot e postuara në rrjetin social “Instagram”, teksa shijon pushimet në plazhet e Shqipërisë.

Vajza e saj Marina Fara postoi një foto ku shfaqen të dyja me bikini. Edhe pse në moshën 53-vjeçare, Eli duket e mrekullueshme.

Nuk munguan edhe komentet në lidhje me formën e mirë fizike dhe dukjen e re të këngëtares, ku mes tyre kishte nga ata që shkruanin me humor se: “Eli ka mbi 50 vite që feston vetëm 20-vjetorin”.

Eli Fara nuk njeh moshë, e bija i nxjerr foton me bikini (FOTO)

Eli Fara nuk njeh moshë, e bija i nxjerr foton me bikini (FOTO)

Eli Fara nuk njeh moshë, e bija i nxjerr foton me bikini (FOTO)

Eli Fara nuk njeh moshë, e bija i nxjerr foton me bikini (FOTO)