Ballina Showbiz John Legend feston ditëlindjen, por ja si duket e ftuara speciale e...

John Legend feston ditëlindjen, por ja si duket e ftuara speciale e tij Kim Kardashian…

235

Në pranverë ajo do të bëhet sërish nënë për herë të katërt (e dyta falë një nënë surrogate), por ndër të tjera Kim Kardashian tregon format e saj provokuese.

Në ditëlindjen e John Legend në San Francisco, ylli i reality show amerikane shfaqet me një komplet plotësisht transparent prej tyli duke zbuluar dekoltenë.

Fotoja në rrjetet sociale ku shfaqet mbi një tavolinë lojërash mes kartëmonedhave dhe xhetonave ka çmendur ndjekësit e vet në Instagram.