Janë pajtuar dyshja e njohur e këngëtarëve? Ja e vërteta…

220
Sigal

Marrëdhënia e dy këngëtarëve të njohur, Enca Haxhia dhe reperit të njohur, Noizy ka tërhequr jo pak vëmendjen e publikut që prej momentit kur të dy vendosën të vazhdonin rrugëtimin artistik të ndarë nga njëri-tjetri.

Së fundmi një videoje në ‘Instastory’ ku Enca është shfaqur duke kënduar këngën ‘Bow Down’ në bashkëpunim me Noizy, i ka bërë të gjithë të mendojnë se tanimë dyshja e artistëve i ka lënë në të shkuarën problemet e tyre.

Deri më tani vetë Noizy dhe Enca nuk janë prononcuar rreth këtij raporti, megjithatë disa javë më parë e pyetur në ‘Instastory’ nga fansat e saj nëse e ka menduar pajtimin me Noizyn, Haxhia pohoi se po.

Image

©