Hulya Avsar ende mbetet ikonë e bukurisë në Turqi

769
Sigal

Ajo është një ndër gratë më të famshme turke dhe jo vetëm kaq.

Bëhet fjalë për këngëtaren turke, Hulya Avsar, e cila tashmë është 55-vjeçare.

Artistja është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa po publikon imazhe dhe video të ndryshme, që po dëshmon se mosha është vetëm numër.