Enca nuk përmbahet, poston pozat “hot” nga pushimet dhe tregon format bombastike

1093
Sigal

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, pas publikimit të këngës ‘Break Down’ në bashkëpunim me Don Xhonin ka ikur për disa ditë pushimi në bregdet.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

Këngëtarja e cila konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare ka ndarë me ndjekësit e shumtë disa momente nga fundjava e saj. Ajo ka publikuar në “Instagram” disa poza ku fansat shprehet se ka dalë shumë “hot”.

Në postimin e bërë Enca shfaqet me një palë bikini blu, teksa pozon në mënyra provokuese nga deti.