Dua Lipa pranon dhuratë simbolike nga kryetari i Prishtinës

85
Sigal

Sot këngëtarja Dua Lipa ka mbajtur një konferencë për media.

Bashkë me të ishin babai i saj, Dukagjin Lipa si dhe kryetari i Prishtinës, Përparim Rama.

Rama u kujdes që Dua’s t’i bëj një dhuratë simbolike, të cilën këngëtarja e mirëpriti.

Më poshtë pamjet.