Sigal

Prej disa muajsh ajo ka nisur punimet së bashku me stafin e saj dhe shumë shpejt do të fillojë transmetimin maratonë për 15 javë rrjesht të shtunën mbrëma.

“Moderatorja, në rrugëtimin e saj shumëvjeçar në Top Channel, nga shtatori premton të shtuna plot energji dhe emocion, duke shënuar edhe këtë vit një nisje të mbarë televizive, me risi në programin e saj, e mbi të gjitha mbërthyese për publikun”, shkruan “Top Channel”.
Në ditët në vazhdim moderatorja do të zbulojë edhe surprizat e reja të programit.